MaxFilmsFilmy Online

Wczoraj

NEWS

Harry Potter i Książę Półkrwi (2009)

Harry, by ostatecznie pokonać Voldemorta, musi poznać jego przeszłość.Wczoraj

NEWS

Gwiezdne wojny: Część V - Imperium kontratakuje

Imperator rozkazuje swojemu uczniowi Darthowi Vaderowi odnalezienie Luke'a Skywalkera, by zmusić go do przejścia na ciemną stronę Mocy.


Wczoraj

NEWS

Lejdis (2008)

Cztery bohaterki prowadzą bogate w niespodzianki życie. Ich przyjaźń sprawia, że łatwiej przebrnąć im przez pułapki zastawiane przez los.


Wczoraj

NEWS

Mr. Nobody (2009)

Stoosiemnastoletni Nemo Nobody to ostatni śmiertelny człowiek w czasach, gdy ludzkość osiągnęła nieśmiertelność. Na łożu śmierci bohater rozważa, jak mogło potoczyć się jego życie.


11.07.2020

NEWS

Mój przyjaciel szpieg (2020)

Twardy jak granit agent CIA, po wielkiej wtopie otrzymuje misję ostatniej szansy. Ta misja ma 9 lat, nazywa się Sophie i marzy o karierze szpiega.


11.07.2020

NEWS

Betonowe złoto (2020)

"Betonowe złoto" opowiada historię drogi na szczyt i upadku dwóch nieuczciwych agentów nieruchomości. Viktor Stein (David Kross), Gerry Falkland (Frederick Lau) i bankierka Nicole Kleber (Janina Uhse) w krótkim czasie stają się niebywale bogaci.


11.07.2020

NEWS

Nieobliczalny (2020)

Stojąca w korku, zniecierpliwiona Rachel, ponagla innego kierowcę klaksonem, doprowadzając go tym samym do prawdziwej furii.


11.07.2020

NEWS

Coffee i Kareem (2020)

Niezdarny gliniarz z Detroit musi podjąć się współpracy z pyskatym synem swojej dziewczyny, gdy przypadkiem wpadają razem na trop przestępczego spisku.


Panel Użytkownika
Menu
Statystyki
Szukaj w Google